رویه های ارسال سفارش

قوانین و مقررات ارسال سفارش

 1. ارسال کلیه کالا ها و یا خرید هایی که مبلغ فاکتور آنها بیشتر از ۱۰۰ هزار تومن در تهران و ۱۵۰ هزار تومن در شهرستان باشد به صورت رایگان انجام می گیرد.
 2. به منظور ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس ارسال، مارکت گرد اقدام به همکاری و ارسال کالا با روش های متنوع می نماید ، لذا کلیه ی محصولات خریداری شده از سایت از طریق پیک، پست پیشتاز شرکت ملی پست و یا روش های سریع تر پس از بررسی نوع محصول و مقصد برای شما خریدار محترم ارسال می گردد.
 3. به دلیل فرآیند دست ساز در تولید هر محصول، ممکن است محصول سفارشی شما از نظر نقش و نگار، نقاشی های انجام شده و حتی سایز، تطابق صد در صد با محصول ارائه شده در سایت نداشته باشد، اما امکان هماهنگی و اطلاع از محصول نهایی ای که قرار است برای شما ارسال شود، وجود دارد.

زمانبندی ارسال سفارشات برای تهران و شهرستان

تهران:

خریدارانی که از تهران اقدام به ثبت سفارش کرده اند، در صورتی که مبلغ خرید آنها بالای ۱۰۰ هزار تومن باشد، کالای خریداری شده به صورت رایگان حداکثر تا ۲۴ ساعت به دستشان خواهد رسید. برای سفارش های کمتر از ۱۰۰ هزار تومن، هزینه ارسال بسته به محل دریافت کالا روی فاکتور خریدشان لحاظ خواهد شد.

شهرستان:

عزیزانی که از شهرستان اقدام به ثبت سفارش کرده اند، در صورت خرید بالای ۱۵۰ هزار تومان، کالای خریداری شده به صورت رایگان به دستشان خواهد رسید. در صورتی که سفارش آنها کمتر از ۱۵۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال بسته به محل ارسال کالا روی فاکتور خریدشان لحاظ خواهد شد.

 1. در پایان هر روز کاری ، تیم فروش مارکت گرد کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت پست خواهند داد. شرکت پست نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از این زمان ، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند. درمواردی که ارسال از طریق سایر اپراتورهای پستی و خصوصی انجام گیرد زمان اجرای عملیات تحویل کالا به مشتری کاهش خواهد یافت.
 2. شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول می توانید با ورود به پنل کاربری خود در وب سایت مارکت گرد کد مرسوله خود را دریافت نمایید.
 3. به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود ، با مراجعه به وب سایت اداره پست و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می توانید به آدرس post.ir مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

شیوه‌های ارسال

روش‌های حمل و نقل سفارش های مشتریان عزیز به صورت های زیر است:

 1. ارسال سریع: این سرویس فوری بوده و در این روش در صورتی که سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شود، بسته ارسالی ظرف یک روز کاری برای مشتریان ساکن تهران و ۲ روز کاری برای دیگر شهرستان ها قابل وصول می باشد. سفارش های ثبت شده بعد از ۱۲ ظهر در روز کاری بعدی ارسال خواهند شد. این روش برای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ استان ها قابل انجام است.
 2. پرداخت در محل:  این سرویس در حال حاضر صرفا در تهران قابل دسترس است.
 3. پست پیشتاز/سفارشی: مزیت پست پیشتاز یا سفارشی هزینه پایین تر و در دسترس بودن برای تمامی نقاط ایران حتی روستاهای کوچک می باشد. با این حال در مورد اجناس شکستنی، این روش توصیه نمی شود.(مگر با مسئولیت خود مشتری)
 4. باربری: این روش سریعترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده اکیدا توصیه می شود.  اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

نکته مهم: بر اساس قوانین پستی، در هنگام تحویل بسته می بایست در مقابل مامور پست اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور پست مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده مارکت گرد نخواهد بود.

شیوه‌های پرداخت

در حال حاضر سه شیوه برای پرداخت وجوه فاکتورهای فروش در سامانه مارکت گرد فعال می باشد:

 1. پرداخت وجوه به صورت آنلاین:

در این روش با استفاده از کلیه ی کارت های عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم و CCV2 می توانید اقدام به تسویه آنی حساب سفارشات خود نمایید. با توجه به سهولت و سرعت این روش پیشنهاد می شود مبالغ از این طریق پرداخت گردد تا علاوه بر استفاده از این مزایا روند ارسال و تامین کالا نیز سریع تر پیگیری شود.

 1. پرداخت کارت به کارت:

در این شیوه می توانید پس از ثبت سفارش و مشخص شدن مبلغ نهایی آن ، با مراجعه به کلیه ی دستگاه های خودپرداز در سراسر کشور که عضو شبکه شتاب باشند اقدام به انتقال کارت به کارت وجه فاکتور نمایید. لازم به ذکر است در این روش باید شماره پیگیری و نیز شماره سفارش خود را از طریق پیامک برای واحد فروش ارسال نمایید.

 1. پرداخت در محل(COD):

این امکان فراهم شده است که مبلغ سفارش را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید. بدین منظور در مراحل ثبت سفارش گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایید.

ساعات کاری واحد فروش

در کلیه روزهای کاری تیم فروش مارکت گرد از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ از طریق شماره تلفن های اعلام شده ، آماده پاسخگویی به شما خریداران محترم می باشد ، ضمنا سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آنلاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشد.

تلفن تماس واحد فروش۰۹۱۰۰۰۴۳۰۰۵

بازگرداندن کالا:

  1. شما خریدار محترم می توانید پس از دریافت کالا ، تا سه روز اقدام به عودت محصول به مارکت گرد نمایید. لازم از است در صورت نیاز به عودت شماره حساب و درخواست خود را به صورت مکتوب در جعبه مرسوله قرار داده و بسته بندی را به شکل اولیه انجام دهید و محصول را به آدرس مارکت گرد ارسال نمایید. تضمین سلامت و نیز هزینه های بازگردانی محصول در مراحل عودت کالا بر عهده خریدار می باشد.
 1. در صورتی که محصول در زمان تحویل توسط متصدیان ارسال دارای بسته بندی آسیب دیده و یا قبلا باز شده باشد ، شما می توانید از دریافت آن خودداری نموده تا مراحل بازگردانی و ارسال مجدد کالا به صورت خودکار انجام شود.

از توجه شما ممنونیم.

مارکت گرد.