شیوه های پرداخت

شرایط پرداخت سفارشات مارکت گرد :

خرسندیم که فروشگاه اینترنتی مارکت گرد را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

روش‌های پرداخت در مارکت گرد به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق واحد پشتیبانی مارکت گرد با شما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر ۲۴ ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر ۴۸ ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

تبصره: در مورد سفارشات پرداخت در محلی که میزان سفارش از تعداد معینی بیشتر باشد، به گونه‌ای که رویه حمل و نقل آن خارج از رویه‌های معمول ارسال چونک باشد، پرداخت میزان مشخصی از مبلغ فاکتور بعنوان پیش پرداخت از جانب مشتری و قبل از تحویل الزامی می باشد.

شماره حساب رسمی مارکت گرد جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : ۶۰۶ – ۲۱۴۳۳۴ – ۴۷۰ بانک پارسیان

همچنین شماره کارت رسمی مارکت گرد جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

۴۳۲۷ – ۰۳۳۹ – ۰۶۱۲ – ۶۲۲۱ بانک پارسیان

ارتباط با مارکت گرد

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال مارکت گرد دارید آن را از طریق ایمیل مارکت گرد به‌نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

Marketgard.official@gmail.com

و شمار تماس : ۰۹۱۰۰۰۴۳۰۰۵

با سپاس

فروشگاه اینترنتی مارکت گرد.